Aktualności
Luksusowo jest być sobą. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej PDF Drukuj Email
10.04.18

 

W ramach naszych sobotnich ciekawych spotkań z kobietami, gościliśmy panią Elżbietę Piotrowską - koordynatorkę w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. opowiadała o pracy kontrolerów i kontrolerek lotów. Choć sama nie ma bezpośredniego kontaktu z załogami samolotów, jej praca jest równie stresująca. Przekonywała nas, że zarządzanie stresem jest możliwe w każdych warunkach i trzeba się tego po prostu nauczyć. W kontaktach osobistych to bardzo ciepła i sympatyczna osoba a jej techniczne umiejętności i ścisła wiedza rzucają na kolana.

 

alt

Poprawiony ( 10.04.18 )

 
Luksusowo jest być sobą. Motocyklistki. PDF Drukuj Email
10.04.18

 

Czy wiecie jak podnosi się bardzo ciężki motocykl? My już znamy technikę. Dziewczyny z Fundacji Moto Dolls to pozytywnie zakręcone fanki motocykli. Zwracają uwagę, że "motor" to od kosiarki, a to są MOTOCYKLE! Jest między nimi solidarność,dystans do siebie, czego można szczerze pozazdrościć. Swoje pasje łączą z pomaganiem dziecom nieuleczalnie chorym (wśród podopiecznych są dzieci motocyklistek). Corocznie biorą udział w Święcie Motocyklistki.

Jaka szkoda, że musiałyśmy im przerwać, by przywidać następnych gości.

 

alt

Poprawiony ( 10.04.18 )

 
Luksusowo jest być sobą. Mapa Marzeń. PDF Drukuj Email
08.04.18

7 kwietnia 2018r. Był piękny słoneczny sobotni  poranek. W taki dzień jest mnóstwo do zrobienia, posprzątania,  nadrobienia zaległości z tygodna. A jednak  ... w bibliotece w Nadolicach było pełno kobiet. Z rożnych stron Nadolic, z Gminy, z Wrocławia a nawet przybyłych poprzedniego dnia z Anglii i z Zimbabwe. Uśmiechniętych, pełnych energii i gotowych na spełniające się marzenia. Spełnią się - to pewne. Dziękujemy, że poświeciłyście nam swój (najbardziej luksusowy z wszelkich dóbr) czas.

 

alt

Poprawiony ( 10.04.18 )

 
Uwaga! PDF Drukuj Email
08.04.18

W poniedziałek 9 kwietnia br.  Biblioteka będzie nieczynna.

Wszystkie terminy zwrotu książek zostaną odpowiednio przedłużone.

Za utrudnienia przepraszamy


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 42