Aktualności
DZIEŃ KOBIET 2017 PDF Drukuj Email
28.02.17

alt

Poprawiony ( 01.03.17 )

 
Zajęcia z angielskiego - kontynuacja. PDF Drukuj Email
27.02.17

Zajęcia w języku angielskim, po feryjnej przerwie, rozpoczną się od 6 marca. Stałych uczestników gorąco zapraszamy. Już niebawem ogłosimy nabory dla kolejnych chętnych. Proszę zaglądać na stronę.


 
Zróbmy scenę - zajęcia logopedyczne PDF Drukuj Email
16.02.17

 

Kolejny moduł tematyczny zajęć pt. Zróbmy Scenę odbywa się pod czujnym okiem LOGOPEDY. Pani Lucyna Wróbel, aktorka i logopeda poprowadziła zajęcia, ale też wyraziła gotowość konsultacji indywidualnych. Przy użyciu instrumentów i aktorskiego głosu przykuła uwagę nawet najbardziej opornych uczestników. Następne zajęcia z Panią Lucynką w kolejny czwartek. Kolorowe kostki świetlicowe zakupiliśmy specjalnie do tego projektu. Dziś zostały użyte pierwszy raz i ... zdały egzamin w 100 procentach.

 

alt

Poprawiony ( 16.02.17 )

 
ZRÓBMY SCENĘ - zajęcia czytelnicze PDF Drukuj Email
13.02.17

Kolejne zajęcia z cyklu Zróbmy Scenę. Tym razem przemierzyliśmy długą drogę, żeby dostać się do miejsca przeznaczenia - w którym rozegrała się opowieść. Przemierzyliśmy rzekę (po kładce), następnie wsiedliśmy do autobusu a potem do windy. Na żółtym piętrze rozegrała się dramatyczna opowieść Kaczki Katastrofy (W.Widłak, Pan Kuleczka) o zagubionych okularach. Znaleźliśmy je i na dodatek ozdobiliśmy. Przez nowe okulary zobaczyliśmy mnóstwo kolorowych piłek. Dobra zabawa i ogromna pomoc dzieci i rodziców w sprzątaniu. Dziękuję również Tacie Ignasia za zdjęcia.

 

alt


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 36