Aktualności
Spotkanie z mistrzyniami pływania synchronicznego PDF Drukuj Email
26.04.17

Tym zaproszeniem otwieramy nowy cykl spotkań. Będziemy poznawać swoich sąsiadów (mieszkańców Nadolic Wielkich i okolic), którzy mogą się pochwalić niezwykłymi zainteresowaniami. Uwaga, pasje są zaraźliwe!

 

 

alt

 

 


 
Zajęcia logorytmiczne i teatralne PDF Drukuj Email
25.04.17

Przełamujemy tremę, kształtujemy dobre nawyki a przede wszystkim dobrze się bawimy. Te chwile warto utrwalić na zdjęciach. W międzyczasie rodzice przygotowują własne przedstawienie dla dzieci, ale o tym sza.

 

alt

 

fot.1. Pani Lucyna Wróbel prowadzi zajęcia logorytmiczne, sama gra na wielu instrumentach ale przede wszystkim potrafi przyciągnąć uwagę każdego dziecka. Aktorski warsztat bardzo się tu przydaje. Rodzice coraz częściej przenoszą się do sąsiedniej sali albo obserwują dzieci z daleka.

 

alt

 

fot. 2. "Żółw miał pojechać koleją, lecz koleje nie tanieją..." 

Nie tylko żółw, ale i każde dziecko występowało dziś przed publicznością.  Występ na Dzień Dziecka coraz bliżej, ale dzieci się tym nie przejmują. Pani Klaudia Kąca-Jasic (Pani Teatrzyk) zaprezntowała cały zwierzyniec. Tygrys był taki śmieszny, no i papużka, miś, słoń, kaczka... Czy to możliwe, że żółw będzie szybciej od kolei? Przecież powiedział: "pójdę  pieszo - będzie prędzej". Aha to pewnie kolej z Nadolic :).

 

alt

Poprawiony ( 25.04.17 )

 
Spotkanie z Barbarą Rejek PDF Drukuj Email
06.04.17

 

Poprawiony ( 06.04.17 )

 
Oczytanie - to widać? PDF Drukuj Email
05.04.17

Teraz juz naprawdę widąć efekty jesiennych prac mieszkańców Nadolic Wielkich i Czytelników naszej Biblioteki. Pamiętakmy, że każdy kwiat to jedna przeczytana książka. Same kwiaty to jedynie efekt wizualney, ale pozostały też inne: nowe kontakty, znajomości a nawet przyjaźnie, promowanie wolontariau i oczywiście czytelnictwa. Kontakty i dobra energia pozostaną nawet, gdy przekwitną kwiaty. Sąsiedzi umawiają się jak dajej będą sami sadzić. Czy to nie jest bezcenne? Można też wymieniać się roślinami a każda, podarowana od serca długo cieszy nasze oko i zacieśnia więzy. Myślę, że uczymy się też szanować wspólne. Dzieci sadziły kwiaty a teraz same pilnują przed znieszczeniami :). Mam nadzieję, że to dopiero początek. 

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

Poprawiony ( 25.04.17 )

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 36