Aktualności
Uwaga. PDF Drukuj Email
05.06.12

Biblioteka nieczynna w dniach  od 6-8 czerwca 2012 r.

przepraszamy.

alt

 

 

Poprawiony ( 05.06.12 )

 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
04.06.12

Dzieci z Nadolic Wielkich swoje święto obchodziły w dniu 2 czerwca 2011 roku (sobota). Z tej okazji Sołtys i Rada Sołecka zorganizowali festyn na placu zabaw. Chociaż było zimno mieszkańcy i goście nie zawiedli. Na przybyłych czekały liczne atrakcje. Dzięki wsparciu Gminy Czernica mogliśmy przybyłym zaoferować darmowe napoje i kiełbasę na gorąco, a najmłodszym słodycze. Jedną z wielu atrakcji był dmuchany zamek - można powiedzieć, że było to jedno z najbardziej oblężonych miejsc przez Maluchy. Powodzenie miały również: konkurs plastyczny, zagadki, test ze znajomości lektur (przygotowany i przeprowadzony przez Panią

z Biblioteki). Nie zabrakło, gier i zabaw sportowych. Odbył się mecz piłki nożnej oraz turniej piłki plażowej. Dzieci biorące udział

w konkursach i zabawach były nagradzane. Sponsorami nagród była m.in. Gmina Czernica i Wydawnictwo Znak. Pragnę jeszcze raz podziękować za pomoc i współpracę pani Jolancie Augustyniak.

 

alt alt

 

alt alt

 

alt alt

 

 

 


Wyróżnione prace plastycznezwiązane z Euro 2012

 

alt

Komisja wybiera prace

 

 

alt alt

 

 

Wszystkim Rodzicom, Dzieciom i Gościom dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.

 

 

 

 

 

 

Poprawiony ( 05.06.12 )

 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
04.06.12

Dzici z  Nadolic Wielkich swoje święto obchodziły 2 czerwca 2011 roku (sobota). Z tej okazji Sołtys i Rada Sołecka zorganizowali festyn na boisku. Chociaż było chłodno dzieci i rodzice nie zawiodli. Na przybyłych czekały liczne atrakcje. Dzięki wsparciu Gminy Czernica mogliśmy przybyłym zaoferować darmowe napoje i kiełbasę na gorąco, a dla najmłodszych słodycze. Jedną z wielu atrakcji był dmuchany zamek- można powiedzieć, że było to najbardziej oblężone miejsce przez maluchy. Powodzenie miały również konkurs plastyczny,zagadki,konkurs ze znajomości lektur ( przygotowany i przeprowadzony przez Panią bibliotekarkę ). Nie zabrakło,również gier i zabaw sportowych. Odbył się mecz piłki nożnej. Grano w siatkówkę i koszykówkę. Dzieci biorące udział w konkursach i zabawach były nagradzane. Sponsorami nagród była m.in.Gmina Czernica i  Wydawnictwo Znak.

 

alt                                         alt

 

alt                                         alt

 

alt                                         alt

 

 

 

 


 
Wszystkiego Najlepszego PDF Drukuj Email
01.06.12

 alt

Wszystkim dzieciom samych słonecznych i radosnych dni życzy Pani Asia- bibliotekarka z Nadolic Wielkich.


 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 następna > ostatnia >>

Strona 43 z 44